Информация
Поиск

Доска пола

Модель: 1
Нашли дешевле?
500.00 грн.
*цена зависит от объема
  • Наличие: Есть в наличии

Фото сортов

Ниже Вы можете выбрать нужный Вам сорт и посмотреть его фото

Доска пола  сосна


 

Сортность погонажных изделий определяют только по лицевой стороне.
 

 

Подписывайтесь на нас в соц.сетях  

 
 

 

 

Доска пола – традиционное напольное покрытие.

Она представляет собой массивные доски из цельного дерева. Благодаря своей значительной ширине и длине, половая доска легко укладывается.

Доска пола имеет ряд преимуществ:
• доска пола хорошо держит тепло, отличается высокой прочностью;
• половая доска стоит дешевле многих аналогичных покрытий для пола, изготовленных из натурального дерева;
• процесс монтажа и демонтажа данного напольного покрытия не занимает много времени и не требует длительных подготовительных процедур;
• доска пола не требовательна в уходе.
# Покупая доску пола у нас, Вы получаете отличное качество по приемлемой цене!


Найкращим варіантом підлогового покриття сучасної квартири або заміського будинку на сьогоднішній день є дошка для підлоги. Зовнішні характеристики виробу і приємні тактильні відчуття при ходьбі допоможуть переконатися в тому, що вибір зроблено правильно. Поставивши за мету купити дошку для підлоги, необхідно визначитися, який саме із запропонованих на ринку видів натуральної деревини допоможе створити затишну атмосферу і максимально комфортні умови у вашому домі. Оброблена і укладена грамотно дошка не буде деформуватися з часом, що повністю виключає появу скрипу. Високоякісна деревина являє собою екологічно чистий продукт, тому що не містить не тільки ніяких домішок, а й шкідливих речовин, що роблять негативний вплив на людський організм.

Різновиди дошки для підлоги і їх характеристики

Підлога з сосни показує хорошу зносостійкість. Соснова підлога здатна очищати повітря, вбираючи неприємні запахи, а натомість виділяючи освіжаючий аромат хвої.

Високоекологічний матеріал відмінно зберігає тепло і чудово витримує зовнішні впливи.

Легко витримує ударні навантаження дубова або Вільхова дошка зможе прослужити не один десяток років, не вимагаючи особливого догляду.

Підлогова дошка з ясеню має красивий теплий відтінок і має гарний запас міцності, що досягається за рахунок її особливої ​​структури і розташування волокон. Міцність, яку демонструє підлогу з ясеня, порівнянна з міцністю сталевих балок.

Виконана з липи дошка для підлоги за рахунок своїх природних якісних показників здатна підтримувати необхідний рівень вологості в приміщенні, що позитивно впливає на всі життєдіяльні системи організму людини. Липова підлога, завдяки низькій теплопровідності цієї деревної породи, сприяє збереженню комфортної температури, виключаючи надлишковий перегрів покриття.

Безперечними перевагами підлогової дошки є:

низька теплопровідність, яка зберігає тепло;

антистатичні і антиалергічні властивості;

екологічність та естетичність;

легкість нанесення декорують і захисних складів.

Кожна з порід має властиві тільки їй фактуру, колір і візерунок і, в залежності від уподобань, можна створити особливий неповторний інтер'єр в своєму будинку.

У нашій компанії Древолайн ви можете замовити якісні пиломатеріали з доставкою по всій Україні.

Доска пола, ,