Інформація
Пошук

Дошка суха стругана

Модель: 1
Знайшли дешевше?
860.00 грн.
*цена зависит от объема
  • Наявність: На складі

Фото сортов

Ниже Вы можете выбрать нужный Вам сорт и посмотреть его фото


Найбільш затребуване серед широкого асортименту всілякої продукції, яка є у нашому інтернет-магазині, достойне місце посідає дошка стругана суха. Завдяки прийнятній ціні цей товар використовується практично усюди. Також дошка використовується для декору, як житлових, так і офісних просторів, при будівництві огорож та штахетнику. З неї виготовляють решітки та панелі для внутрішнього оздоблення споруд різноманітного типу. Доволі часто стругана соснова дошка використовується для підлоги, яка при довготривалому використанні демонструє чудові міцні та вологостійкі якості.

Характерні особливості лісоматеріалу від виробника

Дошка, яка відрізняється своїми сучасними геометричними формами, виготовляється із сосни. Найкращим чином вона підходить для виконання оздоблення та стилізації будь-яких будівель та споруд і при цьому дошка зовсім не потребує додаткової обробки. Купити дошку стругану суху у нашій компанії означає отримати пиломатеріал, який не тільки має стійкість до впливу вологи, а й попереджує появу гниття та плісняви Морозостійкий лісоматеріал здатен відмінно зберігати тепло у приміщенні, тому його можна успішно використовувати у районах з низькими температурними показниками. Демократична ціна за куб струганої дошки потішить покупців. Перелік переваг даного будівельного матеріалу включає:

здатність не змінювати свої параметри протягом довготривалого експлуатаційного періоду;

природну надійність та міцність, яка виключає появу тріскання у процесі експлуатації;

наявність підвищених показників шумоізоляції.

Інтернет-магазин пропонує оптові закупівлі дошки струганої сухої, що дозволяє зекономити замовнику витрати.

Стругана дошка від Drevoline – вигідне придбання для споживачів

Поставка замовленої продукції виконується безпосередньо від виробника, чим і поясняється доступна ціна за м3 струганої сухої дошки. Представницький вигляд та відмінна добротність соснової дошки надає можливість втілювати найсміліші оригінальні дизайнерські рішення. Якісний матеріал, який використовується для огорожі, допоможе підкреслити смак та стиль, а також додасть солідності заміському будинку чи котеджу. Застосування струганої сухої дошки із сосни не обмежується тільки оздоблювальними роботами. Надійна та високоякісна дошка чудово підійде для:

створення комфортних та стильних садових меблів;

виробництва рамок, лиштв та дверей;

зведення усіляких споруд, таких як затишні альтанки та веранди;

виготовлення декоративних елементів у судобудівництві для лайнерів, кораблів та яхт.

Представлена у каталозі термодерева – соснова стругана дошка доставляється нами у будь-яке місто України. Достатньо лише подзвонити нам та зробити замовлення, вказавши потрібні розміри, та у найближчий час товар буде доставлено по вказаній адресі. Ми впевнені, що ретельно оброблена поверхня та висока якість кожної позиції у нашому каталозі зможе задовольнити навіть найвибагливішого клієнта.

Теги: Дошка суха стругана, 1, Термодошка