Інформація
Пошук

Імітація Бруса

Модель: 1
Знайшли дешевше?
340.00 грн.
*цена зависит от объема
  • Наявність: На складі

Фото сортов

Ниже Вы можете выбрать нужный Вам сорт и посмотреть его фото


 

Сортність погонажних виробів визначають тільки по лицьовій стороні.
 

 

 

Найчастіше використовується сучасна імітація бруса, що дозволяє істотно заощадити витрачені кошти на обробні матеріали для будівництва і, незважаючи на це звести будинок, який буде виглядати також як і побудований з повновагих матеріалів. Якщо власник будинку висловив бажання кардинально змінити зовнішній вигляд свого житла, то за допомогою пиломатеріалів - імітації бруса вдасться не тільки домогтися бажаного, але і значно поліпшити звуко- і теплоізоляційні показники будинку.

Запорукою успішного втілення будь-якого сміливого дизайнерського рішення буде грамотно вироблена оздоблення. На сьогодні сільський стиль з використанням дерев'яних елементів як і раніше користується популярністю серед домовласників. Економічне і просте рішення зовнішньої обробки з використанням імітації бруса підійде для заміського будинку, котеджу і дачного будиночка. Ефектно і привабливо буде також виглядати і внутрішня обробка, виконана з даного матеріалу.

Що являє собою імітація бруса і як вона виготовляється

Стругана натуральна дошка, профільована під брус, з наявністю 45 ° фасок, знятих по краях, називається імітацією бруса. На сьогоднішній день серед багатого асортименту пропонованих обшивальних матеріалів виріб впевнено зберігає топові позиції. Підігнані одна до одної дошки з системою шпунт-паз на бічних крайках виглядають як цілісна стіна, саме тому будь-яка будівля або споруда буде мати респектабельний вигляд. Виготовляється імітація бруса товщиною 22 мм - для оздоблювальних робіт всередині приміщень та 32 мм - для обшивки стін зовні. На ринку представлені стандартні типорозміри продукції:

32х180 мм - для зовнішньої обробки будівель побутових, будинків, парканів і лазень;

32х150 мм - для зовнішньої обробки підсобних приміщень і будинків;

22х135 мм і 22х180 мм-для інтер'єрної обробки усередині приміщень.

Виготовляється матеріал з високогірного лісового масиву, де деревина характеризується поздовжньо-волокнистої структурою з невеликою кількістю сучків і зниженою вологістю. Спочатку дерево піддається обов'язковій сушці в сушильних камерах для видалення вологи з дошки і надання їй міцності. Після просушування дошки сортуються вручну в залежності від якості деревини. Подальша переробка відбувається на високоточних деревообробних верстатах, що забезпечує матеріалу строго певні параметри, що виключають відхилення від необхідних стандартів. Спеціальні пропили, розташовані на тильній стороні дошки, призначені як для вентиляції, так і для компенсації температурних розширень готового виробу.

Якісні характеристики різновидів імітації бруса

Матеріал, який застосовується для обробки, допоможе змінити обридлий інтер'єр кімнати, надавши йому новизну і естетичний вигляд. Причому зробити це можна буде швидко і просто, своїми силами не привертаючи майстрів. Виготовляється імітація бруса з:

соcни;

липи;

термообробленої деревини;

ясеню.

Більшості споживачів, які віддають перевагу прийнятній вартості імітації бруса, виготовленої з сосни, подобається її зовнішній вигляд і відмінні експлуатаційні характеристики. Соснова імітація здатна зберігати колір протягом тривалого часу, а також демонструє високий рівень звуко- і теплоізоляції.

Приблизно до цієї ж цінової категорії відноситься і липова імітація бруса. Її використовують виключно для оздоблювальних робіт всередині житлових приміщень, де присутні підвищені показники вологості. В процесі нагрівання деревина здатна змінювати свій природний світлий колір на золотисто-шоколадний. Солодкуватий аромат, який виділяється липою, корисний для людини, так як робить благотворний вплив на його здоров'я. Виготовлений з ясеню і термодерева матеріал відноситься до іншої цінової категорії, значно вище, ніж у вищезгаданих. Однак його довговічність виправдовує витрати на його придбання.

Представлені матеріали мають таку класифікацію:

Екстра - без сучків і дефектів;

А - живий сучок, без дефектів;

В - чорний невипадний сучок, допускаються дрібні дефекти і смоляні кишені

Імітацію бруса класу «Екстра» на ринку представляють окремі виробники, так як вартість матеріалу приблизно в 2 рази перевищує ціну класу «А».

Ключові особливості імітації бруса

Доступний матеріал є екологічно чистим і тому абсолютно безпечний для людського здоров'я. Виконаним правильно монтажем і в подальшому відповідним доглядом забезпечується його довговічність. Експлуатаційний термін імітації бруса може досягати декількох десятиліть. Завдяки особливим властивостям, якими володіє деревина, в приміщенні буде підвищена теплоізоляція. У зимовий період при знижених температурних показниках в будинку буде зберігатися тепло, а влітку матеріал буде перешкоджати проникненню спеки в приміщення, зберігаючи прохолоду.

Простота транспортування імітації бруса обумовлюється невеликою вагою матеріалу. Процес виконання оздоблювальних робіт не передбачає особливих складнощів. Простий і легкий спосіб кріплення за допомогою системи «шип-паз» дозволяє виконувати монтаж своїми руками, що робить його доступним навіть новачкові, який не має спеціальних навичок.

Якщо ви вирішили купити імітацію бруса якісно і недорого, звертайтеся в нашу компанію Древолайн. Ми доставляємо по всій Україні.

Теги: Імітація Бруса, 1, Стіни і Підлоги