Інформація
Пошук

Лежак для лазні

Модель: 1
Знайшли дешевше?
170.00 грн.
*цена зависит от объема
  • Наявність: На складі

Фото сортов

Ниже Вы можете выбрать нужный Вам сорт и посмотреть его фото


Лежак для лазні


 

Найкращий вибір для банних процедур - лежак з термоліпи від DrevoLine


Зроблені з липової породи термолежакі, є для парної одним з найбільш ідеальних варіантів, незалежно від того, яке передбачається розташування полиць одно- або двох'ярусне. Вам сподобається, як вартість, так і якість лежака для сауни. Виконані з натурального дерева м'якої листяної породи лежаки для лазні мають наступні особливості:


 


легко піддається обробці дерево дозволяє виготовляти продукцію, що має естетичний вигляд;


в процесі нагрівання лежак з термоліпи виділяє тонкий медовий аромат, що сприяє не тільки створенню сприятливого мікроклімату в парній, а й надають оздоровчий вплив на організм;


довговічний матеріал, з якого виготовлений лежак для сауни, при використанні не піддається розтріскування й гниття.


Ті, хто має помірно пористу структуру волокон і знижені показники теплоємності липові полки в парильні сильно не нагріватися, завдяки невеликій теплопровідності, що повністю виключає ризик виникнення опіків при прямому контакті зі шкірою. При швидкому охолодженні, вони зберігають свою форму і світлий відтінок.

 

Принимая во внимание габариты будущей парной, рассчитывается необходимое количество ярусов, каждый из которых отличается разными температурными показателями. Наличие несколькоуровневой схемы размещения лежанок из термодерева позволяет чувствовать себя комфортно всем, кто любит попариться, как при невысокой, так и при достаточно высокой температуре.

 

Матеріал

Розміри (мм)

Довжина мм

Гатунок

Ціна м/п

Термолипа/вільха

25*80

1500-3000

Екстра

170 грн

40*80

1500-3000

Екстра

330 грн

 

Теги: Лежак для лазні, 1, Термодошка