Інформація
Пошук

Лежак з липи 80 * 25 мм

Модель:
Знайшли дешевше?
117.70 грн.
*цена зависит от объема
  • Наявність: На складі

Фото сортов

Ниже Вы можете выбрать нужный Вам сорт и посмотреть его фото

Приступаючи до облаштування парної, слід грамотно вибрати матеріал, з якого буде виконаний лежак для лазні. Від того, наскільки будуть зручними полки і наскільки комфортно буде на них лежати, залежить в цілому ефективність всієї лазневої церемонії. Наш інтернет-магазин пропонує купити лежак для сауни з липи сорту Екстра. Для деревної структури цієї породи характерна знижена щільність і відсутність смоли, а також здатність витримувати високотемпературні навантаження. Представляючи собою важливий функціональний елемент, даний незамінний лазневий атрибут повинен демонструвати ще вологостійкість. Замовляючи продукцію у нашому інтернет-магазині, можна бути впевненим, що товар, який нами поставляється, буде відповідати всім якісним характеристикам. У нас можна отримати детальну консультацію про ціну лежака для лазні, яка варіюється від розмірних показників, які при замовленні вказує клієнт. Вам запропонують допомогу наших співробітників, готових розрахувати необхідний обсяг даного матеріалу для вашої лазні, яка залежить від габаритів приміщення.

Найкращий вибір для банних процедур - лежак з термолипи від DrevoLine

Зроблені з липової породи термолежаки, є для парної одним з найбільш ідеальних варіантів, незалежно від того, яке передбачається розташування полиць одно- або двох'ярусне. Вам сподобається, як вартість, так і якість лежака для сауни. Виконані з натурального дерева м'якої листяної породи лежаки для лазні мають наступні особливості:

·         дерево, яке легко піддається обробці, дозволяє виготовляти продукцію, що має естетичний вигляд;

·         в процесі нагрівання лежак з термолипи виділяє тонкий медовий аромат, що сприяє не тільки створенню сприятливого мікроклімату в парній, а й надають оздоровчий вплив на організм;

·         довговічний матеріал, з якого виготовлений лежак для сауни, при використанні не піддається розтріскуванню й гниттю.

Ті, хто має помірно пористу структуру волокон і знижені показники теплоємності, липові полки в парильні сильно не нагріваються, завдяки невеликій теплопровідності, що повністю виключає ризик виникнення опіків при прямому контакті зі шкірою. При швидкому охолодженні вони зберігають свою форму і світлий відтінок.

Беручи до уваги габарити майбутньої парної, розраховується необхідна кількість ярусів, кожен з яких відрізняється різними температурними показниками. Наявність кількарівневої схеми розміщення лежанок з термодерева дозволяє відчувати себе комфортно всім, хто любить попаритися, як при невисокій, так і при досить високій температурі.

Швидка доставка в будь-яке місто України

До кожного клієнта у нас особливий підхід, що гарантує отримання високоякісного сервісного обслуговування. Ми готові надати просте і легке оформлення замовлення і також швидке виготовлення дерев'яних виробів, враховуючи всі вимоги, зазначені замовником. Незалежно від місця проживання споживача, який звернувся до нас, ми зможемо доставити лежак для сауни вам в найкоротші терміни.

Рекомендовані товари

Теги: Лежак з липи 80 * 25 мм, , Комплектующие