Інформація
Пошук

Палубна дошка

Модель: 1
Знайшли дешевше?
340.00 грн.
*цена зависит от объема
  • Наявність: На складі

Фото сортов

Ниже Вы можете выбрать нужный Вам сорт и посмотреть его фото

Палубна дошка сосна


 

Гатунок погонажних виробів визначають тільки по лицьовій стороні.

 

 Стругана дошка з фасками по краях, без пазів і гребнів. Свою назву отримала в ті часи, коли нею застеляли корабельні палуби. Її укладання виконується з невеликим проміжком між дошками. На відміну від шпунтованої, палубна не боїться температурних перепадів і зміни вологості, довго зберігає свої властивості. На сьогоднішній день виробництво палубної дошки широко налагоджено в багатьох країнах, і Україна не є винятком. Обумовлений даний факт підвищеним споживчим попитом на натуральні будівельні матеріали. Наша компанія «Древолайн» для виготовлення використовує сосну, ясень та вільху. Від породи деревини багато в чому залежить вартість палубної дошки.

Сфера застосування

На ринку будматеріалів України палубна дошка представлена ​​в різних розмірах, кольорах і має різною вартістю, що дає можливість покупцеві підібрати і купити підходящий йому матеріал. При цьому загальна вартість такого придбання за рахунок прийнятної ціни не буде обтяжливою для його гаманця.

Найбільш поширеним і популярним видом підлогового покриття є палубна дошка, виконана з сосни. Якщо такий матеріал піддати термічній обробці, то він стає міцним, з високим рівнем вологостійкості і часто використовується власниками заміських будинків, у яких є басейни. Найкращим чином підходить як для настилу території навколо басейнів, так і в якості підлогового покриття лазень і саун.

Співвідношення ціна / якість в комплексі зі стійкістю до дії вологи і перепадів температур надає можливість використовувати її для облаштування:

веранд і балконів;

терас і пірсів;

прибудинкових та присадибних територій;

альтанок і доріжок;

власне палуб;

лазень і саун.

Саме тому палубна дошка виправдовує свою вартість і затребувана для облаштування дач і заміських будинків.

Різновидом палубної дошки є терасна. Її зовнішній вигляд відрізняється наявністю пазів з одного боку і рифленою поверхнею з іншого, що забезпечує хороше зчеплення і дозволяє безпечно пересуватися навіть по мокрій підлозі. Причому на вартість це не робить кардинального впливу, тому така дошка знаходиться в тому ж ціновому діапазоні, що і палубна.

Переваги та способи укладання

Процес укладання палубної дошки досить простий і зрозумілий. Головна його умова полягає у виконанні рівного укладання дощок зі збереженням невеликої щілини між ними. Перед майбутнім монтажем необхідно дати дошці не менше двох діб «відлежатися», адаптуючись до нових умов. Палубна дошка характеризується як матеріал:

міцний, з підвищеним рівнем вологостійкості;

екологічно чистий, повністю виключає негативний вплив на людський організм;

Палубна дошка, яка має неповторну за красою текстуру, буде чудово виглядати в готовому вигляді. Дерев'яна натуральна дошка здатна забезпечити здорову енергетику в життєвому просторі. Оброблена спеціальними розчинами або пройшла термічну обробку, навіть піддаючись впливу атмосферних опадів, палубна дошка успішно протистоїть перепадів температури, їй не страшні ні вогкість, ні бруд. Вона не гниє, не пліснявіє і надійно захищена від деревних паразитів.

Купити палубну дошку і інші якісні пиломатеріали можна на сайті деревообробного підприємства «DREVOLINE». Представлені фото в каталозі допоможуть зробити остаточний вибір, визначившись з ціною матеріалу.

Теги: Палубна дошка, 1, Стіни і Підлоги