Інформація
Пошук

Планкен

Модель: 1
Знайшли дешевше?
340.00 грн.
*цена зависит от объема
  • Наявність: На складі

Фото сортов

Ниже Вы можете выбрать нужный Вам сорт и посмотреть его фото


 

Сортність погонажних виробів визначають тільки по лицьовій стороні.
 

 

Дерев'яний планкен

Який господар не мріє про створення стильного, ефектного екстер'єру для свого будинку. Здійснити бажане допоможе планкен , призначений для роботи з фасадом. Щоб вибрати гідний варіант, потрібно заглянути в каталог Drevoline. Серед безлічі пропозицій обов'язково знайдеться той, який буде прийнятний за ціною і якістю. - до чого це написано і для чого?

Подібний тип облицювання - це можливість створити для житла елегантний дизайн, захистити будинок від погодних сюрпризів. Сучасні поверхні, виготовлені з натуральної деревини, підходять для зовнішнього облицювання, буде гармонійно виглядати всередині приміщення. Основною відмінністю планкен у від фасадної дошки буде відсутність гострого краю. Бортик трохи під кутом, або заокруглений. Обробляючи матеріалом, весь фасад повністю можна домогтися ефекту будинку з деревного зрубу. За рахунок натуральності, в приміщеннях створюється особливий мікроклімат. При зовнішній схожості з терасної або палубної дошкою, планкен має меншу товщину - 15-20 мм, а показники ширини варіюються від 70 мм до 140 мм.

Різновиди фасадної дошки планкен

Для планкен у виробниками переважно використовується термодревесина, яка:

      стійка до впливу вологи, а значить, не схильна до гниття;

      успішно протистоїть несприятливим погодним умовам з критичними плюс / мінус температурами;

      демонструє міцність, довговічність;

      виключає ймовірність пошкодження шкідниками.

 

Високоміцне покриття з ясеню стійке до несприятливого впливу атмосферних явищ. Практичний, функціональний матеріал виключає виникнення гниття, розмноження грибка. Пройшов спеціальну обробку, елемент з ясена порадує більш тривалим експлуатаційним терміном. Завдяки унікальним декоративним характеристикам він буде розкішно виглядати в якості зовнішньої обробки заміського будинку.

Сосновій деталі необхідна ретельна обробка спеціальними засобами, що підвищують її вологостійкість.

Ще одним різновидом облицювального покриття є варіант, створений на базі деревно-полімерного композиту. Виробляється він з ретельно подрібненої сосни. Це симбіоз, що складається з 70% деревини плюс 30% сполучних полімерів. Завдяки полімерам ДПК стає більш ударостійким, стійким до критичних температурних перепадів. Однак при цьому втрачається натуральність, екологічність матеріалу.

Способи монтажу планкен а, сфери його застосування

Існує 2 види:

з прямими боковинами, без наявності ухилів;

косий, з наявністю однієї боковини, виступаючою вперед, з можливістю зміни градуса скоса від 45 до 70.

Класичний монтаж прямого покриття виконується стик-в-стик, при цьому неодмінно залишаються малі видимі оком вентиляційні зазори. Укладання скошеного типу виконується внапусток, що дозволяє замаскувати вентиляційні проміжки. Існує матеріал з наявністю системи шип-паз, однак він не користується популярністю, тому як не утворює в процесі укладання необхідні для вентиляції проміжки на фасаді.

З облицювального варіанту можна побудувати огорожу, паркан, обробити веранду, терасу або альтанку. Він також придатний для виготовлення лавок або інших елементів, що декорують ландшафтного дизайну. Відмінно підійде поверхню для ігрової дитячого майданчика за рахунок відсутності гострих поверхонь, які можуть бути травмонебезпечними. Класифікується матеріал по сортам: А, АВ, BC. Більш дорогий високоякісний матеріал з відсутністю сучків, вад відноситься до класу «Екстра».


Теги: Планкен, 1, Стіни і Підлоги