Інформація
Пошук

Стружка мешок

Модель:
Знайшли дешевше?
70.00 грн.
*цена зависит от объема
  • Наявність: На складі

Фото сортов

Ниже Вы можете выбрать нужный Вам сорт и посмотреть его фото

Стружка соснова суха, крупна (мішок на обмін) - 80 грн

Стружка змішана суха, крупна (мішок на обмін)- 50 грн
При переробці деревини утворюється стружка, яка широко використовується в багатьох галузях народного господарства. Компанія Drevoline реалізує високоякісну стружку першого класу, а також і суху тирсу. Перед пакуванням деревна стружка і тирса спресовуються за допомогою гідравлічного пресу і фасуються в поліетиленові мішки. За рахунок такої щільності продукцію можна перевозити на значні відстані. Присутня можливість купити тирсу оптом, яка складається на 90% з сосни і на 10% з порід листяних дерев.

Різноманітне застосування деревної стружки

Завдяки термоізоляційних властивостях тирсу з незапам'ятних часів застосовуються як утеплювач. Можна купити тирсу в Україні для подальшого виготовлення блоків, тирсових гранул, тирсобетону і арболіту. А можна придбати тирсу і застосовувати її в якості добрива в саду або в городі заміського будинку. Купуючи тирсу, ціна за тонну якої дозволяє заощадити кошти замовника, ви отримуєте якісний товар. Дерев'яна стружка і тирса також використовуються:

·         як наповнювач для туалетів для тварин і підстилки для птахів;

·         як паливо на промисловості та сільгосппідприємствах;

·         як засіб для мульчування ґрунту в великих агрокомплексах, так і власниками дач і заміських котеджів;

·         в якості основи для виробництва ДВП і ДСП, використовуваних згодом в будівництві;

·         тваринницькими комплексами для підстилкового покриву.

Щоб уберегти від загибелі і утеплити все, що зростає на вашій території, необхідно купити стружку деревну у нас. Це дозволить створити захисний покрив рослинам в осінньо-зимовий період, надійно оберігаючи рослинність не тільки від легких заморозків, а й сильних морозів. Також досить поширеним способом удобрювати ґрунт є використання деревної тирси для отримання в подальшому високих врожаїв. Головна умова не застосовувати її у свіжому вигляді, необхідно дати попріти деревному матеріалу і тільки потім застосовувати його як органічне добриво.

Використання деревної стружки і тирси в сільському господарстві

Одним з часто використовуваних агротехнічних прийомів, завдяки яким можна надійно захистити ґрунт в сезон дощів від перезволоження, або навпаки перешкоджати надмірному випаровуванню вологи в посушливу погоду є мульчування. Найкращим чином для цього підходить деревна стружка або тирса - екологічно чиста і м'яка відсипка. Як правило, деревина, з якої отримують цей матеріал, не містить ніяких хімічних домішок і тому абсолютно нешкідлива, як для ґрунту і рослин, так і для здоров'я людини.

Можна купити деревну тирсу недорого в нашому інтернет-магазині, тому що ми є виробником. З її допомогою надається унікальність своїй присадибній ділянці на дачі, прикрашаючи і підкреслюючи її неповторний стиль. Тому ландшафтні дизайнери дуже часто використовують даний матеріал в якості основної складової для прикраси в рослинних різнокольорових композиціях. Причому для збереження декоративності відсипки немає необхідності видаляти старий шар. Достатньо лише періодично оновлювати покриття, підсипаючи новий шар.

Незамінна деревна тирса при розведенні худоби в приватних фермерських господарствах, де вона виконує роль м'якої підстилки для тварин. Це дозволяє утримувати в чистоті поголів'я, дотримуючись санітарно-гігієнічні норми. Ми пропонуємо купити мішок тирси оптом недорого. Звертайтеся і оформляйте замовлення, а ми зможемо позбавити вас від зайвого клопоту, організуємо доставку за вказаною адресою в будь-яке місто України.

Рекомендовані товари