Інформація
Пошук

Терасна дошка

Модель: 1
Знайшли дешевше?
500.00 грн.
*цена зависит от объема
  • Наявність: На складі

Фото сортов

Ниже Вы можете выбрать нужный Вам сорт и посмотреть его фото

Терасна дошка сосна


 

Сортность погонажных изделий определяют только по лицевой стороне.
 

 

Подписывайтесь на нас в соц.сетях  

 
 

 

Тераса - відмінне місце для чаювання, зустрічі гостей і просто приємного проведення часу в літній період. Встановивши тут стільці і стіл, ви можете перетворити її як в їдальню, так і в кабінет. Дане місце будинку має безліч варіантів використання, які можна навіть не чергувати, а просто поєднати.

Але перш ніж планувати все це, необхідно побудувати терасу. І важливо, щоб при цьому були використані якісні матеріали - завдяки їм ваше «місце під сонцем» буде радувати вас довго і без будь-яких проблем.

Тому варто задуматися про те, щоб купити терасну дошку. Вона являє собою спеціально оброблену деревину, відмінно підходить для монтажу в цікавій для вас частини житла завдяки своїм характеристикам.

На що дивитися при виборі терасної дошки? Особливості матеріалу

Терасна дошка не може вибиратися навмання. Щоб вона прослужила вам довгу і якісну службу, збираючись придбати її в Україні, дивіться на наступні параметри:

1.      Дошка для тераси може бути виготовлена ​​з різних сортів дерева. Це впливає на її характеристики, так як різні породи по-різному реагують на подразники - мають різні показники смолистости, швидкості і ступеня всихання, міцності і так далі.

2.      Збираючись замовити дошку для тераси, дивіться і на розміри. Щоб вона була зручна в установці, проведіть попередні виміри вашої майбутньої тераси і виходите з отриманих цифр, вибираючи дошку.

3.      Терасна дошка може мати різний коефіцієнт вологості, а також примітки щодо наявності сучків. Обидві характеристики значно впливають на якість матеріалу, тому зверніть на них увагу. Вологість відповідає за те, щоб дерево не зсихається занадто сильно, що призвело б до деформації і розтріскування, і не гнила після покриття маслом. Надмірна ж наявність сучків може зробити установку і користування матеріалом незручними.

4.      Ціна терасної дошки - пункт, який цікавить людей найчастіше. Купити матеріал недорого в Харкові і інших містах можливо, головне - знайти правильний магазин. Не всі ті, хто пропонує дерев'яну терасну дошку, готові поручитися за її якість.

Багатьох цікавить, в чому ж відмінність дошки для тераси від звичайних дощок, які можна знайти за низькою ціною практично в першому будівельному магазині? Полягає воно в тому, що терасну дошку під час виробництва спеціально профілюють по всій поверхні, що запобігає ковзанню ноги, якщо на поверхні деревини буде волога. Також відмінності є в установці.

Перевагою даного типу дошки є простота укладання. Ви зможете впоратися з завданням поодинці, навіть якщо раніше ніколи не мали справи з установкою мостин. Якщо ж за справу візьмуться майстра, вони розберуться з нею за кілька годин.

Вартість терасної дошки залежить від багатьох факторів. По-перше, на неї впливає порода дерева - дорогі сорти коштуватимуть на порядок більше. По-друге, розміри - довжина, ширина, товщина. По-третє, магазин-продавець - якщо ви маєте справу не з виробником і навіть не з дистриб'ютором від виробника, ціна буде відчутно вище.

 

Теги: Терасна дошка, 1, Стіни і Підлоги